Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 2812m³/u | 3000x950x400(h)mm
€1.499,00
€1.124,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 2812m³/u | 3000x950x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.499,00
U bespaart €374,75 (25%)
€1.124,25 excl. btw
€1.360,34 incl. btw
Of €453,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CSL3000/N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 2812m³/u | 3000x950x400(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Schuin Model 95cm Diep 40cm Hoog. Extra voordelen: inclusief tapkraan. Het gewicht bedraagt 64,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet de dampkap: 2812 m³/u.- Uitvoering in R.V.S. 18/10 AISI 441.- Onzichtbare zijden in gegalvaniseerd staalplaat.- Vetaftapkraan onderaan de dampkap.Afmeting 3000x950x400(h)mm
Gewicht 64 kg
Specificaties
| Breedte | 3000mm |
|---|---|
| Diepte | 950mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 64Kg |
| Volume | 1.63 |
Bestel de Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 2812m³/u | 3000x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CSL3000/N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




