Diamond Muurdampkap | 500x500mm | 2375m³/u | 2500x950x400(h)mm
€1.337,00
€1.002,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurdampkap | 500x500mm | 2375m³/u | 2500x950x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.337,00
U bespaart €334,25 (25%)
€1.002,75 excl. btw
€1.213,33 incl. btw
Of €404,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CSL2500/N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurdampkap | 500x500mm | 2375m³/u | 2500x950x400(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Schuin Model 95cm Diep 40cm Hoog. Extra voordelen: inclusief tapkraan, LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 53,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet de dampkap: 2375 m³/u.- Uitvoering in RVS 18/10 AISI 441.- Onzichtbare zijden in gegalvaniseerde staalplaat.- Zijkanten volledig gelast.- Vetaftapkraan onderaan de dampkap.- Zonder interne motor of regeling.
Afmeting 2500x950x400(h)mm
Gewicht 58 kg
Specificaties
| Breedte | 2500mm |
|---|---|
| Diepte | 950mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 58Kg |
| Volume | 1.37 |
Bestel de Diamond Muurdampkap | 500x500mm | 2375m³/u | 2500x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CSL2500/N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




