Diamond Koeltoonbank | Monaco | +2°c/+4°c | Statisch | Gekoelde Reserve | Kantelruit | 2510x1070x1277(h)mm
€6.186,00
€4.639,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koeltoonbank | Monaco | +2°c/+4°c | Statisch | Gekoelde Reserve | Kantelruit | 2510x1070x1277(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.186,00
U bespaart €1.546,50 (25%)
€4.639,50 excl. btw
€5.613,80 incl. btw
Of €1.871,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CMN25-V3 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele MONACO koeltoonbanken Diamond zijn uitgevoerd in een strakke combinatie antracietgrijze basis en witte opbouw. De etaleerruimte is aan de voor- en zijkanten uitgevoerd in gehard glas met gebogen neerklapbare voorruit en met glazen tussenschap boven het opstelvlak, voor extra uitstalruimte.
De MONACO koeltoonbanken zijn verkrijgbaar in diverse breedtematen (1 tot maar liefst 3 meter) en daarnaast met statische of geforceerde koeling, zodat er voor elke situatie en inrichting wel een perfect passende uitvoering beschikbaar is!
Effectieve KoelingDeze uitvoering beschikt over statische koeling zonder luchtcirculatie, zodat onverpakte producten minder snel uitdrogen, met dubbele compressorunit en heeft een temperatuurbereik +2°C/+4°C met thermometer in de etaleerruimte. Daarnaast is het koelsysteem uitgevoerd met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping, praktische digitale bediening met helder LED-display en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de apart schakelbare interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten aantrekkelijk worden gepresenteerd en direct in het oog springen, voor optimale presentatie. Daarnaast heeft de etalleerruimte bovenop een stevig oppervlak geanodiseerd aluminium, voor eenvoudigere bediening klanten of voor het etaleren aanvullende ongekoelde producten.
Comfortabel GebruikAan de bedieningskant heeft de koeltoonbank een ruime gekoelde reserve met draaideuren, zodat de etaleerruimte eenvoudig en snel kan worden bijgevuld met voorgekoelde producten wanneer nodig. Ook is de bedieningskant voorzien een handig werkoppervlak in hoogwaardig en makkelijk te reinigen RVS. En de voorruit is neerklapbaar, wat het schoonmaken de etalleerruimte extra eenvoudig maakt.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing is gemaakt robuust gegalvaniseerd plaatstaal met dikke isolatie en afgewerkt met epoxylak. En de zijpanelen zijn uitgevoerd in stevig ABS-kunststof en op aanvraag zijn plexiglas schuifpanelen beschikbaar om de bedieningskant te kunnen afsluiten voor minder koudeverlies en daardoor extra energiebesparing!
Bestel de Diamond Koeltoonbank | MONACO | +2°C/+4°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Kantelruit | 2510x1070x1277(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De MONACO koeltoonbanken zijn verkrijgbaar in diverse breedtematen (1 tot maar liefst 3 meter) en daarnaast met statische of geforceerde koeling, zodat er voor elke situatie en inrichting wel een perfect passende uitvoering beschikbaar is!
Effectieve KoelingDeze uitvoering beschikt over statische koeling zonder luchtcirculatie, zodat onverpakte producten minder snel uitdrogen, met dubbele compressorunit en heeft een temperatuurbereik +2°C/+4°C met thermometer in de etaleerruimte. Daarnaast is het koelsysteem uitgevoerd met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping, praktische digitale bediening met helder LED-display en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de apart schakelbare interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten aantrekkelijk worden gepresenteerd en direct in het oog springen, voor optimale presentatie. Daarnaast heeft de etalleerruimte bovenop een stevig oppervlak geanodiseerd aluminium, voor eenvoudigere bediening klanten of voor het etaleren aanvullende ongekoelde producten.
Comfortabel GebruikAan de bedieningskant heeft de koeltoonbank een ruime gekoelde reserve met draaideuren, zodat de etaleerruimte eenvoudig en snel kan worden bijgevuld met voorgekoelde producten wanneer nodig. Ook is de bedieningskant voorzien een handig werkoppervlak in hoogwaardig en makkelijk te reinigen RVS. En de voorruit is neerklapbaar, wat het schoonmaken de etalleerruimte extra eenvoudig maakt.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing is gemaakt robuust gegalvaniseerd plaatstaal met dikke isolatie en afgewerkt met epoxylak. En de zijpanelen zijn uitgevoerd in stevig ABS-kunststof en op aanvraag zijn plexiglas schuifpanelen beschikbaar om de bedieningskant te kunnen afsluiten voor minder koudeverlies en daardoor extra energiebesparing!
Specificaties
| Serie | Diamond MONACO |
|---|---|
| Type | CMN25-S3 |
| Materiaal | ABS (zijpanelen), gelakt plaatstaal (voor/achter), RVS (opstelvlak/werkblad), gehard glas (ruiten) |
| Kleur / afwerking | Wit, grijs |
| Binnenafmetingen | D 706 mm |
| Niveaus | 1 + glazen schap |
| Temperatuurbereik | +2°C / +4°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Voorruit | Gebogen |
| Kantel-/liftruit | Ja |
| Reserve | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bedieningskant | Open (schuifpanelen optioneel) |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,85 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 2510 mm |
| Diepte | 1070 mm |
| Hoogte | 1277 mm |
Bestel de Diamond Koeltoonbank | MONACO | +2°C/+4°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Kantelruit | 2510x1070x1277(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CMN25-V3 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



