Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 4x ø150mm | 30°c/110°c | 6W (400v) | Aftapkraan | 380x600x260(h)mm
€3.157,00
€2.367,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 4x ø150mm | 30°c/110°c | 6W (400v) | Aftapkraan | 380x600x260(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.157,00
U bespaart €789,25 (25%)
€2.367,75 excl. btw
€2.864,98 incl. btw
Of €954,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CEV5/4-13 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De gespecialiseerde VAPOR LINE stoomkokers zijn ontworpen voor de hoogst mogelijke kwaliteit bereiding dim sum en andere soorten dumplings. De serie is verkrijgbaar in zowel tafel- als staande modellen, zodat voor elke situatie een perfect model beschikbaar is!
Optimale VerhittingDit tafelmodel heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en een apart verhittingselement per 2 stoommandlocaties. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknoppenen de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 4 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 12 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking.
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met een aftapkraan aan de voorkant, wat samen met de afneembare bovenplaat legen en schoonmaken extra eenvoudig maakt. Daarnaast zorgen de stevige stelvoeten voor stabielere plaatsing en zijn deze voorzien rubberen doppen, zodat het apparaat niet zomaar kan worden verschoven.
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 4x Ø150mm | 30°C/110°C | 6W (400V) | Aftapkraan | 380x600x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale VerhittingDit tafelmodel heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en een apart verhittingselement per 2 stoommandlocaties. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknoppenen de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 4 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 12 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking.
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met een aftapkraan aan de voorkant, wat samen met de afneembare bovenplaat legen en schoonmaken extra eenvoudig maakt. Daarnaast zorgen de stevige stelvoeten voor stabielere plaatsing en zijn deze voorzien rubberen doppen, zodat het apparaat niet zomaar kan worden verschoven.
Specificaties
| Serie | Diamond VAPOR LINE |
|---|---|
| Type | CEV5/4-13 |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 5 liter |
| Capaciteit | 4x Ø 150 mm |
| Vulkraan/-kranen | Nee |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 110°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-430, RVS AISI-304 |
| Onderstel | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| IP-klasse | IPX4 |
| Vermogen | 6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 32 kg |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 4x Ø150mm | 30°C/110°C | 6W (400V) | Aftapkraan | 380x600x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CEV5/4-13 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

