Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 9x ø150mm | 30°c/110°c | 12kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 600x750x750/1050(h)mm
€5.878,00
€4.408,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 9x ø150mm | 30°c/110°c | 12kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 600x750x750/1050(h)mm | 12kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.878,00
U bespaart €1.469,50 (25%)
€4.408,50 excl. btw
€5.334,29 incl. btw
Of €1.778,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CEV27/9-13 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De gespecialiseerde VAPOR LINE stoomkokers zijn ontworpen voor de hoogst mogelijke kwaliteit bereiding dim sum en andere soorten dumplings. En de serie is verkrijgbaar in zowel tafel- als staande modellen, zodat voor elke situatie een perfect model beschikbaar is!
Optimale VerhittingDit staande model heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en 2 aparte elementen, voor gelijkmatige warmteverdeling. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknop en de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 9 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 27 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking en kuip in extra zoutbestendig RVS. De stevige verstelbare RVS poten zorgen niet alleen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, maar maken het ook mogelijk om de werkhoogte enigszins aan te passen (± 25 mm).
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met een handige waterkraan tegen de achteropstand, met bediening aan de voorkant, waarmee vullen extra makkelijk wordt gemaakt, en een aftapkraan achter de deur de onderkast, zodat ook legen en schoonmaken zeer eenvoudig is.
Let op, het apparaat dient i.c.m. een geschikte waterontharder op het waternet te worden aangesloten. Bamboe stoommanden zijn niet bijgesloten.
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 9x Ø150mm | 30°C/110°C | 12kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 600x750x750/1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale VerhittingDit staande model heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en 2 aparte elementen, voor gelijkmatige warmteverdeling. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknop en de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 9 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 27 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking en kuip in extra zoutbestendig RVS. De stevige verstelbare RVS poten zorgen niet alleen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, maar maken het ook mogelijk om de werkhoogte enigszins aan te passen (± 25 mm).
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met een handige waterkraan tegen de achteropstand, met bediening aan de voorkant, waarmee vullen extra makkelijk wordt gemaakt, en een aftapkraan achter de deur de onderkast, zodat ook legen en schoonmaken zeer eenvoudig is.
Let op, het apparaat dient i.c.m. een geschikte waterontharder op het waternet te worden aangesloten. Bamboe stoommanden zijn niet bijgesloten.
Specificaties
| Serie | Diamond VAPOR LINE |
|---|---|
| Type | CEV27/9-13 |
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 27 liter |
| Capaciteit | 9x Ø 150 mm |
| Vulkraan/-kranen | Ja |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 110°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-430, RVS AISI-304 |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 12 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 86 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 750 / 1050 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 9x Ø150mm | 30°C/110°C | 12kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 600x750x750/1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CEV27/9-13 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

