Diamond Inbox Afzuigmotor | 4500m³/u | Centrifugaal | 0.56kw (230v) | 750x750x750(h)mm
€1.594,00
€1.195,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Inbox Afzuigmotor | 4500m³/u | Centrifugaal | 0.56kw (230v) | 750x750x750(h)mm | 0.56kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.594,00
U bespaart €398,50 (25%)
€1.195,50 excl. btw
€1.446,56 incl. btw
Of €482,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CA12/12/45 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze inbox afzuigmotoren met centrifugale ventilator Diamond zijn geschikt voor diverse soorten toepassingen en zijn daarnaast beschikbaar in verschillende capaciteiten.
De inboxmotoren hebben een dubbele inlaat en zijn geschikt voor bedrijfstemperaturen -20°C tot 40°C. De behuizing gegalvaniseerd staal, met interne geluidsisolatie 5 mm polyurethaanschuim, heeft een bestendigheidsklasse IP54 (spatwaterdicht en stofvrij). En onderhoud is eenvoudig dankzij het uitneembare zijpaneel, bijvoorbeeld voor periodieke reiniging of service-inspectie.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkend formaat/capaciteit zijn.
Bestel de Diamond Inbox Afzuigmotor | 4500m³/u | Centrifugaal | 0.56kW (230V) | 750x750x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De inboxmotoren hebben een dubbele inlaat en zijn geschikt voor bedrijfstemperaturen -20°C tot 40°C. De behuizing gegalvaniseerd staal, met interne geluidsisolatie 5 mm polyurethaanschuim, heeft een bestendigheidsklasse IP54 (spatwaterdicht en stofvrij). En onderhoud is eenvoudig dankzij het uitneembare zijpaneel, bijvoorbeeld voor periodieke reiniging of service-inspectie.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkend formaat/capaciteit zijn.
Specificaties
| Uitvoering | Inbox |
|---|---|
| Motortype | Centrifugaal |
| Afzuigcapaciteit | 4500 m³/uur |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Isolatie | 5 mm (polyurethaanschuim) |
| IP-klasse | IP54 |
| Aansluitwaarde | 0,56 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Inbox Afzuigmotor | 4500m³/u | Centrifugaal | 0.56kW (230V) | 750x750x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CA12/12/45 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






