Combisteel Insteekunit-kit (250-100) | 380x101x340(h)mm
€450,00
€337,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Insteekunit-kit (250-100) | 380x101x340(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€450,00
U bespaart €112,50 (25%)
€337,50 excl. btw
€408,38 incl. btw
Of €136,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7265.9000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze insteekunitkit is speciaal geschikt om onderstaande CombiSteel hang-wandunits voor koel- en vriescellen te kunnen plaatsen als insteek-wandunits (i.p.v. hang-wandunits).
- COM-7265.0005- COM-7265.0010- COM-7265.0070- COM-7265.1000- COM-7265.1005- COM-7265.1010- COM-7265.1050- COM-7265.1055
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Bestel de CombiSteel Insteekunit-Kit (250-100) | 380x101x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
- COM-7265.0005- COM-7265.0010- COM-7265.0070- COM-7265.1000- COM-7265.1005- COM-7265.1010- COM-7265.1050- COM-7265.1055
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Breedte | 380 mm |
|---|---|
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 340 mm |
Bestel de CombiSteel Insteekunit-Kit (250-100) | 380x101x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7265.9000 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

