Combisteel Barkoelkast | Pro Line | 500l | Zwart | -2°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 1940x550x950(h)mm
€2.895,00
€2.171,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Barkoelkast | Pro Line | 500l | Zwart | -2°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 1940x550x950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.895,00
U bespaart €723,75 (25%)
€2.171,25 excl. btw
€2.627,21 incl. btw
Of €875,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5275 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele barkoelkast uit de PRO LINE CombiSteel heeft een luxe uitstraling door de strakke buitenkant in robuust staal met hoge kwaliteit poedercoating en de binnenkant is uitgevoerd in hoogwaardig RVS.
Vlakke SchappenIn plaats roosters is de koeling uitgevoerd met verstelbare geperforeerde vlakke RVS schappen, zodat producten makkelijker en stabieler in de koeling kunnen worden geplaatst, zonder dat de luchtcirculatie te veel wordt beperkt.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant bovenaan, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing.
Bestel de CombiSteel Barkoelkast | PRO LINE | 500L | Zwart | -2°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 1940x550x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Vlakke SchappenIn plaats roosters is de koeling uitgevoerd met verstelbare geperforeerde vlakke RVS schappen, zodat producten makkelijker en stabieler in de koeling kunnen worden geplaatst, zonder dat de luchtcirculatie te veel wordt beperkt.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant bovenaan, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 500 liter |
| Materiaal | Staal (poedercoating)/ RVS AISI-430 |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (75 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | Draaideuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,71 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1720 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,46 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 160 kg |
| Breedte | 1940 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 950 mm |
Bestel de CombiSteel Barkoelkast | PRO LINE | 500L | Zwart | -2°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 1940x550x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5275 |
| EAN / Barcode | 7435137841807 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




