Combisteel Rekwerk L-vorm | Voor Com-7489.2125 | 4 Niveaus | 2395/2130x450x1700(h)mm
€1.430,00
€1.072,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Rekwerk L-vorm | Voor Com-7489.2125 | 4 Niveaus | 2395/2130x450x1700(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.430,00
U bespaart €357,50 (25%)
€1.072,50 excl. btw
€1.297,73 incl. btw
Of €432,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.3825 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Breedte | 2395/2130mm |
|---|---|
| Diepte | 450mm |
| Hoogte | 1700mm |
| Gewicht | 65kg |
Bestel de CombiSteel Rekwerk L-vorm | Voor COM-7489.2125 | 4 Niveaus | 2395/2130x450x1700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.3825 |
| EAN / Barcode | 6017432854839 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


