Pizzaoven — Cuppone Michelangelo
€12.686,00
€10.148,80
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pizzaoven — Cuppone Michelangelo | 17.2kW | 1550x1100x780(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€12.686,00
U bespaart €2.537,20 (20%)
€10.148,80 excl. btw
€12.280,05 incl. btw
Of €4.093,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Cuppone |
| Artikelnummer: | ML635L/2TS |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Pizzaoven Cuppone Michelangelo is voorzien van een vermogen van 17,2 kW (2x 8,6 kW) en heeft een capaciteit van 6+6 (Ø 350 mm). De behuizing is vervaardigd uit RVS.
| Externe afmetingen | B 1550 x D 1100 x H 780 mm |
| Maximum vermogen | 17,2 kW (2x 8,6 kW) |
| Voeding | 2x 400 V (geleverd zonder snoer/stekker) |
| Capaciteit | 6+6 (Ø 350 mm) |
| Maximum temperatuur | 400°C |
| Bediening | Touchscreen |
| Materiaal buitenzijde | RVS |
| Binnenverlichting | Halogeen (eenvoudig te vervangen) |
| Gemiddeld verbruik | 10,4 kWh |
| Gewicht | 316 kg |
| Model | Michelangelo |
| Interne afmetingen (per kamer) | B 1080 x D 720 x H 140 mm |
| Onafhankelijke bediening per kamer | Ja |
| Bakprogrammering | Ja |
| Baktimer | Ja (met alarm) |
| Merk | Cuppone |
|---|---|
| Artikelnummer | ML635L/2TS |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




