Döner-/kebabmes — Robocut
€780,00
€624,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 1 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Döner-/kebabmes — Robocut | 0.12kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€780,00
U bespaart €156,00 (20%)
€624,00 excl. btw
€755,04 incl. btw
Of €251,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Potis |
| Artikelnummer: | ROBOCUT-R9000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 3 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Döner-/Kebabmes ROBOCUT is voorzien van een vermogen van 0,12 kW.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Vermogen | 0,12 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 0,94 kg |
| Serie | Potis ROBOCUT |
| Type | ROBOCUT R 9000 |
| Merk | Potis |
|---|---|
| Artikelnummer | ROBOCUT-R9000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 3 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Donermes Electrisch 60 KG 24h
-25% KORTING
Diamond
Gyrosmes, Elektrisch
Eerder Bekeken
-25% KORTING
Combisteel
Verloopstuk Ø 200-150
-25% KORTING
Combisteel




