Modulaire Bakkerij Oven | Hc6040 | 8 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 30°c/250°c | 19.1kw (400v) | Bevochtiging (automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + Wifi | 980x900x1000(h)mm
€15.498,00
€11.623,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modulaire Bakkerij Oven | Hc6040 | 8 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 30°c/250°c | 19.1kw (400v) | Bevochtiging (automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + Wifi | 980x900x1000(h)mm | 19.1kW
GRATIS VERZENDING
€15.498,00
U bespaart €3.874,50 (25%)
€11.623,50 excl. btw
€14.064,44 incl. btw
Of €4.688,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117906 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Modulaire Bakkerij Oven HC6040 is voorzien van hetelucht verhitting en is een vermogen van 19,1 kW. Vervaardigd uit RVS (behuizing/bakkamer), dubbelglas (deur).
- Ingebouwde timer
| Afmetingen (BxDxH) | 980 mm x 900 mm x 1000 mm |
| Vermogen | 19,1 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 187,5 kg |
| Verhitting | Hetelucht |
| Serie | Bartscher HC6040 |
| Type | HC6040-8 |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117906 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




