Vrieskast | 1350l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1485x835x2050(h)mm
€3.498,00
€2.623,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 1 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vrieskast | 1350l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1485x835x2050(h)mm
GRATIS VERZENDING
€3.498,00
U bespaart €874,50 (25%)
€2.623,50 excl. btw
€3.174,44 incl. btw
Of €1.058,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700847 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Vrieskast is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS (extern, intern).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 1485 mm x 835 mm x 2050 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,43 kW |
| Gewicht | 169 kg |
| Type | Bartscher TKGN2-212 |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700847 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Vrieskast Rvs 1200 Ltr
-25% KORTING
Combisteel
Vrieskast Wit 2 Deurs
-25% KORTING
Combisteel



