Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 45kg/24u | Bunker 16kg | Luchtgekoeld | 500x600x690(h)mm
€2.549,00
€1.911,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (21g) | 45kg/24u | Bunker 16kg | Luchtgekoeld | 500x600x690(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.549,00
U bespaart €637,25 (25%)
€1.911,75 excl. btw
€2.313,22 incl. btw
Of €771,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 104306 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze IJsblokjesmachine Holle Blokjes (21g) is een professioneel apparaat voor de horeca.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 500 mm x 600 mm x 690 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,36 kW |
| Gewicht | 38,8 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 104306 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel




