Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 630x540x805(h)mm
€1.598,00
€1.198,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 630x540x805(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING
€1.598,00
U bespaart €399,50 (25%)
€1.198,50 excl. btw
€1.450,19 incl. btw
Of €483,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 120178 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Aardappelschilmachine is voorzien van een vermogen van 0,55 kW. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 630 mm x 540 mm x 805 mm |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 37,6 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 120178 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




