Dry Aging Kast | 63l | Zwart | +2°c/+14°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 395x605x880(h)mm
€1.149,00
€861,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Dry Aging Kast | 63l | Zwart | +2°c/+14°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 395x605x880(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.149,00
U bespaart €287,25 (25%)
€861,75 excl. btw
€1.042,72 incl. btw
Of €347,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700840 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Dry Aging Kast is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS (intern), plaatstaal (extern).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 395 mm x 605 mm x 880 mm |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Gewicht | 41 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700840 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Rvs Rooster Tbv 7525.0100
-25% KORTING
Combisteel




