Magnetron | Rvs | 18l | 1800w | Touchbediening | Programmering (usb) | 230v | 425x520x340(h)mm
€749,00
€561,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Magnetron | Rvs | 18l | 1800w | Touchbediening | Programmering (usb) | 230v | 425x520x340(h)mm
GRATIS VERZENDING
€749,00
U bespaart €187,25 (25%)
€561,75 excl. btw
€679,72 incl. btw
Of €226,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 610839 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Magnetron RVS is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS (behuizing).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 425 mm x 520 mm x 340 mm |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Aansluitwaarde | 2,8 kW |
| Gewicht | 19,2 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 610839 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


