Koelvitrine | 58l | Wit | +2°c/+12°c | 3 Niveaus | 435x385x805(h)mm
€465,00
€348,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Koelvitrine | 58l | Wit | +2°c/+12°c | 3 Niveaus | 435x385x805(h)mm
GRATIS VERZENDING
€465,00
U bespaart €116,25 (25%)
€348,75 excl. btw
€421,99 incl. btw
Of €140,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700258G |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Koelvitrine is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Kunststof.
| Afmetingen (BxDxH) | 435 mm x 385 mm x 805 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Gewicht | 28,5 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700258G |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Impulskoeler Open Zwart 274l
-25% KORTING
Combisteel
Impulskoeler Open Zwart 210l
-25% KORTING
Combisteel
Impulskoeler Open Zwart 110l
-25% KORTING
Combisteel


