Rijstkoker | Propaangas | 50 Porties | 5.6kw | Piëzo Ontsteking | Warmhoudfunctie | 600x490x452(h)mm
€459,00
€344,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rijstkoker | Propaangas | 50 Porties | 5.6kw | Piëzo Ontsteking | Warmhoudfunctie | 600x490x452(h)mm | 5.6kW
GRATIS VERZENDING
€459,00
U bespaart €114,75 (25%)
€344,25 excl. btw
€416,54 incl. btw
Of €138,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 1505393 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Rijstkoker Propaangas is voorzien van een vermogen van 5,6 kW en is een capaciteit van 8,3 kg / 50 porties. Vervaardigd uit Aluminium, geëmailleerd staal, RVS.
| Afmetingen (BxDxH) | 600 mm x 490 mm x 452 mm |
| Vermogen | 5,6 kW |
| Capaciteit | 8,3 kg / 50 porties |
| Gewicht | 14,8 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 1505393 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel




