Inductiefriteuse | Queens | 30l | 80°c/190°c | 10kw (400v) | Aftapkraan | Digitaal | 400x700x880/980(h)mm
€3.190,00
€2.392,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Inductiefriteuse | Queens | 30l | 80°c/190°c | 10kw (400v) | Aftapkraan | Digitaal | 400x700x880/980(h)mm | 10kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.190,00
U bespaart €797,50 (25%)
€2.392,50 excl. btw
€2.894,93 incl. btw
Of €964,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1225 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Inductiefriteuse QUEENS is voorzien van inductie verhitting en is een vermogen van 10 kW. Vervaardigd uit RVS.
- Ingebouwde timer
| Afmetingen (BxDxH) | 400 mm x 700 mm x 880 / 980 mm |
| Vermogen | 10 kW |
| Voeding | 380 - 420 V |
| Gewicht | 54,5 kg |
| Verhitting | Inductie |
| Type | Saro QUEENS |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1225 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

