Waterkoker | Grijs/zwart | 1.5l | 40°c/100°c | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 220x160x260(h)mm
€73,33
€55,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Waterkoker | Grijs/zwart | 1.5l | 40°c/100°c | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 220x160x260(h)mm
€73,33
U bespaart €18,33 (25%)
€55,00 excl. btw
€66,55 incl. btw
Of €22,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200134 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Waterkoker Grijs/Zwart is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS, kunststof.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 220 mm x 160 mm x 260 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Type | Bartscher 1.5LD |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200134 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




