Combimagnetron | Rvs | 23l | 900w | Grillfunctie | 230v | 508x420x305(h)mm
€205,00
€153,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combimagnetron | Rvs | 23l | 900w | Grillfunctie | 230v | 508x420x305(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€205,00
U bespaart €51,25 (25%)
€153,75 excl. btw
€186,04 incl. btw
Of €62,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 288-1000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Combimagnetron RVS is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 508 mm x 420 mm x 305 mm |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Gewicht | 16 kg |
| Type | Saro WD901 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 288-1000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

