Hendi Patisserie Wandrek | Rvs | 4 Spuitzakhouders + 31 Spuitmondhouders | Accessoireschap + 7 Haken | 500x360x560(h)mm
€67,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Patisserie Wandrek | Rvs | 4 Spuitzakhouders + 31 Spuitmondhouders | Accessoireschap + 7 Haken | 500x360x560(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€67,50 excl. btw
€81,68 incl. btw
Of €27,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 550113 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit unieke patisserie-wandrek HENDI is hét opbergsysteem dat praktisch onmisbaar is waar professioneel gebak en patisserie wordt bereid. Het rek is gemaakt stevig RVS en biedt ruimte aan alles wat nodig is voor het perfectioneren het heerlijkste gebak en mooiste patisserie.
Bovenaan heeft het wandrek 4 houders voor spuitzakken met daaronder speciale houders waar ruimte is voor maar liefst 31 spuitmonden. Bovendien heeft het rek ook nog een schap en 7 haken voor ander gereedschap en accessoires, zoals bak- en cakevormen, kookkwasten, spatels, gardes, deegsnijders en ga zo maar door!
Bestel de HENDI Patisserie Wandrek | RVS | 4 Spuitzakhouders + 31 Spuitmondhouders | Accessoireschap + 7 Haken | 500x360x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovenaan heeft het wandrek 4 houders voor spuitzakken met daaronder speciale houders waar ruimte is voor maar liefst 31 spuitmonden. Bovendien heeft het rek ook nog een schap en 7 haken voor ander gereedschap en accessoires, zoals bak- en cakevormen, kookkwasten, spatels, gardes, deegsnijders en ga zo maar door!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 500 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 560 mm |
| Niveaus | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Gewicht | 1,86 kg |
Bestel de HENDI Patisserie Wandrek | RVS | 4 Spuitzakhouders + 31 Spuitmondhouders | Accessoireschap + 7 Haken | 500x360x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 550113 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


