Bartscher Volautomatisch Koffiezetapparaat | Kv2 Premium | 120 Kopjes/dag | 3 Hoppers (2x Bonen + 1x Topping) | Waterreservoir (4l) / Wateraansluiting | 2.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 400x610x695(h)mm
€6.298,00
€4.723,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Volautomatisch Koffiezetapparaat | Kv2 Premium | 120 Kopjes/dag | 3 Hoppers (2x Bonen + 1x Topping) | Waterreservoir (4l) / Wateraansluiting | 2.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 400x610x695(h)mm | 2.5kW
GRATIS VERZENDING
€6.298,00
U bespaart €1.574,50 (25%)
€4.723,50 excl. btw
€5.715,44 incl. btw
Of €1.905,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190086 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze KV2 PREMIUM volautomatische koffiemachine uit de premium Bartscher KV-SERIE serveert meer dan 30 koffievarianten, inclusief 2 soorten melkschuim, cacao en thee. Dankzij het slimme melksysteem met temperatuursensor in de melkslang is de kwaliteit het melkschuim altijd perfect. En het dubbele pompsysteem en de boilertemperatuur tot 98°C zorgen voor hoge prestaties tot 90 kopjes per uur, ideaal voor professioneel gebruik tot ongeveer 120 kopjes per dag.
Flexibel GebruiksgemakDe machine is bovenop uitgerust met 3 hoppers, namelijk 2 bonencontainers à 1,2 kg en 1 toppingcontainer 1,6 kg. De krachtige stalen maalinstallatie is traploos instelbaar en kalibreerbaar. Instellingen zoals koffie-, melk- en waterhoeveelheden, temperatuur en bereidingsvolume zijn per recept aanpasbaar. En watertoevoer kan een intern reservoir (4 liter), vaste aansluiting of extern reservoir plaatsvinden (hiervoor benodigde accessoires zijn optioneel verkrijgbaar).
Slimme TouchscreenbedieningDe bediening verloopt een 10,1" full colour touchscreen met Android-besturing. Hierop worden programma’s, onderhoudsstatus en foutmeldingen overzichtelijk weergegeen en bovendien kunnen zowel instructie- als zelf toe te voegen reclamevideo's worden getoond. De machine biedt 30 voorafingestelde, individueel aanpasbare programma’s, onbeperkt uitbreidbaar en wachtwoordbeveiligd. En USB of de Bartscher Cloud (IoT-geschikt) is het geheel eenvoudig te beheren.
Onderhoudsvriendelijk OntwerpDe KV2 PREMIUM beschikt over automatische reinigingsprogramma’s met geheugen, een geïntegreerd ontkalkingssignaal en een sluiting de melkslang tijdens reiniging. Alle belangrijke onderdelen, zoals bonen- en toppingcontainers en de zetgroep, kunnen zonder gereedschap worden verwijderd. De levering omvat onder meer een melkslang, wateraansluitingen, een universele sleutel voor de hoppers boven en verstelbare kopjesplateaus, waarmee de uitloophoogte kan worden aangepast.
Aansluitvereisten & OnderhoudstipsVanaf een waterhardheid 5°dH is een waterontharder nodig, en waterdruk boven 3 bar een drukregelaar. Het apparaat bevat slijtage-onderdelen: goed onderhoud zijn de levensduurverwachtingen ca. 60.000 afnames voor de zetgroep en ca. 25.000 voor pomp, maalmechanisme en kleppen. Installatie en instructie dienen te gebeuren door een erkende servicepartner en uitval eerder genoemde slijtage-onderdelen na het bereiken de betreffende afnamehoeveelheid vormt geen defect dat door garantie wordt gedekt.
Bestel de Bartscher Volautomatisch Koffiezetapparaat | KV2 PREMIUM | 120 Kopjes/Dag | 3 Hoppers (2x Bonen + 1x Topping) | Waterreservoir (4L) / Wateraansluiting | 2.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 400x610x695(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibel GebruiksgemakDe machine is bovenop uitgerust met 3 hoppers, namelijk 2 bonencontainers à 1,2 kg en 1 toppingcontainer 1,6 kg. De krachtige stalen maalinstallatie is traploos instelbaar en kalibreerbaar. Instellingen zoals koffie-, melk- en waterhoeveelheden, temperatuur en bereidingsvolume zijn per recept aanpasbaar. En watertoevoer kan een intern reservoir (4 liter), vaste aansluiting of extern reservoir plaatsvinden (hiervoor benodigde accessoires zijn optioneel verkrijgbaar).
Slimme TouchscreenbedieningDe bediening verloopt een 10,1" full colour touchscreen met Android-besturing. Hierop worden programma’s, onderhoudsstatus en foutmeldingen overzichtelijk weergegeen en bovendien kunnen zowel instructie- als zelf toe te voegen reclamevideo's worden getoond. De machine biedt 30 voorafingestelde, individueel aanpasbare programma’s, onbeperkt uitbreidbaar en wachtwoordbeveiligd. En USB of de Bartscher Cloud (IoT-geschikt) is het geheel eenvoudig te beheren.
Onderhoudsvriendelijk OntwerpDe KV2 PREMIUM beschikt over automatische reinigingsprogramma’s met geheugen, een geïntegreerd ontkalkingssignaal en een sluiting de melkslang tijdens reiniging. Alle belangrijke onderdelen, zoals bonen- en toppingcontainers en de zetgroep, kunnen zonder gereedschap worden verwijderd. De levering omvat onder meer een melkslang, wateraansluitingen, een universele sleutel voor de hoppers boven en verstelbare kopjesplateaus, waarmee de uitloophoogte kan worden aangepast.
Aansluitvereisten & OnderhoudstipsVanaf een waterhardheid 5°dH is een waterontharder nodig, en waterdruk boven 3 bar een drukregelaar. Het apparaat bevat slijtage-onderdelen: goed onderhoud zijn de levensduurverwachtingen ca. 60.000 afnames voor de zetgroep en ca. 25.000 voor pomp, maalmechanisme en kleppen. Installatie en instructie dienen te gebeuren door een erkende servicepartner en uitval eerder genoemde slijtage-onderdelen na het bereiken de betreffende afnamehoeveelheid vormt geen defect dat door garantie wordt gedekt.
Specificaties
| Serie | Bartscher KV-SERIE |
|---|---|
| Type | KV2 PREMIUM |
| Koffietype | Bonen |
| Groepen | 1 |
| Uitlopen | Enkel, dubbel |
| Uitloophoogte | 95 / 165 mm |
| Productiecapaciteit | 90 kopjes/uur; 120 kopjes/dag |
| Interne koffiemolen | Ja |
| Bonenreservoir | 2x 1,2 kg |
| Waterreservoir | 4 liter |
| Melkreservoir | Nee |
| Toppingreservoir | 1,6 kg |
| Warmwaterfunctie | Ja |
| Warme-melk-functie | Ja |
| Melkopschuimer | Ja |
| Kopjeswarmer | Nee |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Reinigingsprogramma | Ja |
| Melkaansluiting | Ja |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | Bartscher Cloud (IoT), USB |
| Behuizing | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Bijgesloten | Melkslang, universele containersleutel, watertoevoerslang, waterafvoerslang |
| Aansluitwaarde | 2,5 kW |
| Voeding | 230 V (50/60 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 695 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Volautomatisch Koffiezetapparaat | KV2 PREMIUM | 120 Kopjes/Dag | 3 Hoppers (2x Bonen + 1x Topping) | Waterreservoir (4L) / Wateraansluiting | 2.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 400x610x695(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190086 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


