Combisteel Afvoertafel (links) | Rvs | Bodemschap | 1500x750x900(h)mm
€1.150,00
€862,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Afvoertafel (links) | Rvs | Bodemschap | 1500x750x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.150,00
U bespaart €287,50 (25%)
€862,50 excl. btw
€1.043,63 incl. btw
Of €347,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7003.0440 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze linkse afvoertafel CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en is ideaal te combineren met een professionele vaatwasmachine. Onderaan de aanvoertafel is een bodemschap te vinden, om bijvoorbeeld vaatwaskorven te bewaren. Bovendien zorgen de stevige verstelbare RVS ervoor dat de tafel stabiel staat, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Bestel de CombiSteel Afvoertafel (Links) | RVS | Bodemschap | 1500x750x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Links |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 1500 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | Nee |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvalverwerkingsgat | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 43 kg |
Bestel de CombiSteel Afvoertafel (Links) | RVS | Bodemschap | 1500x750x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7003.0440 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
