Gmg Wafelijzer | American | Dubbel | Ronde Wafels (ø160mm) | 50°c/300°c | 4.4kw (2x 230v) | Verwisselbare Wafelvorm | 600x440x320(h)mm
€1.650,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Wafelijzer | American | Dubbel | Ronde Wafels (ø160mm) | 50°c/300°c | 4.4kw (2x 230v) | Verwisselbare Wafelvorm | 600x440x320(h)mm | 4.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.650,00 excl. btw
€1.996,50 incl. btw
Of €665,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Artikelnummer: | WE26 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit dubbele wafelijzer uit de AMERICAN serie GMG is een professioneel apparaat, ontworpen voor het bereiden ronde wafels met een diameter 160 mm. De verwisselbare bakplaten zijn gemaakt duurzaam gietijzer, wat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente resultaten. De RVS behuizing is robuust en onderhoudsvriendelijk, ideaal voor intensief gebruik in de horeca.
Met een temperatuurbereik 50°C tot 300°C biedt dit wafelijzer optimale controle over het bakproces. Het apparaat is voorzien een handige aan/uit-knop per zijde en een olie-afvoerkanaal voor schoon en efficiënt werken. Dankzij het compacte formaat past het moeiteloos in elke professionele keuken.
Bestel de GMG Wafelijzer | AMERICAN | Dubbel | Ronde Wafels (Ø160mm) | 50°C/300°C | 4.4kW (2x 230V) | Verwisselbare Wafelvorm | 600x440x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een temperatuurbereik 50°C tot 300°C biedt dit wafelijzer optimale controle over het bakproces. Het apparaat is voorzien een handige aan/uit-knop per zijde en een olie-afvoerkanaal voor schoon en efficiënt werken. Dankzij het compacte formaat past het moeiteloos in elke professionele keuken.
Specificaties
| Serie | GMG AMERICAN |
|---|---|
| Type | WE 26 |
| Uitvoering | Dubbel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Rond |
| Wafelmaat | Ø 160 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Ja |
| Materiaal/afwerking platen | Gietijzer |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 4,4 kW |
| Voeding | 2x 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 47 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 320 mm |
Bestel de GMG Wafelijzer | AMERICAN | Dubbel | Ronde Wafels (Ø160mm) | 50°C/300°C | 4.4kW (2x 230V) | Verwisselbare Wafelvorm | 600x440x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Artikelnummer | WE26 |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
