Hendi Officemes | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 195mm
€21,39
€18,18
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Officemes | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 195mm
OP VOORRAAD
€21,39
U bespaart €3,21 (15%)
€18,18 excl. btw
€22,00 incl. btw
Of €7,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 844236 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit officemes uit de ProfiLine HENDI is nauwkeurig gesmeed uit één stuk koolstofrijk Duits RVS, een speciale chroom molybdeen vanadium legering (X50CrMoV15) voor duurzaamheid en scherpte. Dit is de hoogste kwaliteit chirurgisch staal dat beschikbaar is op de markt.
Het productieproces heeft maar liefst 50 stappen, waarbij traditionele vaardigheden en moderne technologie worden gecombineerd, waarna een vlijmscherp snijvlak ontstaat dat langdurig scherp blijft en eenvoudig te slijpen is. Het ergonomische handvat biedt balans, veiligheid en controle, ideaal voor professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Officemes | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 195mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het productieproces heeft maar liefst 50 stappen, waarbij traditionele vaardigheden en moderne technologie worden gecombineerd, waarna een vlijmscherp snijvlak ontstaat dat langdurig scherp blijft en eenvoudig te slijpen is. Het ergonomische handvat biedt balans, veiligheid en controle, ideaal voor professioneel gebruik.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Type | Officemes |
| Lemmet | RVS (chroom molybdeen vanadium staal) |
| Lemmetlengte | 90 mm |
| Heft | Kunststof (polyoxymethyleen) |
| Heftlengte | 105 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 195 mm |
Bestel de HENDI Officemes | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 195mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 844236 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
