Hendi Motorblok Staafmixer | Kitchenline | Regelbare Snelheid (4.000-16.000rpm) | 0.5kw (230v) | ø100x416(h)mm
€139,50
€118,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Motorblok Staafmixer | Kitchenline | Regelbare Snelheid (4.000-16.000rpm) | 0.5kw (230v) | ø100x416(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€139,50
U bespaart €20,93 (15%)
€118,58 excl. btw
€143,48 incl. btw
Of €47,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221891 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele staafmixermotorblok uit de KitchenLine-serie HENDI is zeer geschikt voor gebruik in o.a. restaurants, hotelkeukens en ijssalons voor de bereiding bijvoorbeeld ijsmixen, groentesoepen, purees, sauzen, vullingen en nog veel meer.
De staafmixer heeft een behuizing met nylon versterkt polyamide, wat zorgt voor stevige en robuuste kwaliteit, en een ergonomische handgreep.
Het apparaat heeft een krachtige geventileerde 500W-motor met instelbare snelheid 4.000 - 16.000 TPM. Bovendien zijn een bijpassende garde en mixerstaven in verschillende maten los verkrijgbaar!
Bestel de HENDI Motorblok Staafmixer | KitchenLine | Regelbare Snelheid (4.000-16.000RPM) | 0.5kW (230V) | Ø100x416(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De staafmixer heeft een behuizing met nylon versterkt polyamide, wat zorgt voor stevige en robuuste kwaliteit, en een ergonomische handgreep.
Het apparaat heeft een krachtige geventileerde 500W-motor met instelbare snelheid 4.000 - 16.000 TPM. Bovendien zijn een bijpassende garde en mixerstaven in verschillende maten los verkrijgbaar!
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Uitvoering | Bedraad |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | ≤ 16.000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Nylonversterkt polyamide (behuizing) |
| IP-klasse | IP23 |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 250 cm |
| Gewicht | 2,32 kg |
| Diameter | 100 mm |
| Hoogte | 416 mm |
Bestel de HENDI Motorblok Staafmixer | KitchenLine | Regelbare Snelheid (4.000-16.000RPM) | 0.5kW (230V) | Ø100x416(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221891 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


