Hendi Messenslijper | Handmatig | Zwart | 200x46x75(h)mm
€16,09
€13,68
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Messenslijper | Handmatig | Zwart | 200x46x75(h)mm
OP VOORRAAD
€16,09
U bespaart €2,41 (15%)
€13,68 excl. btw
€16,55 incl. btw
Of €5,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 820612 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze messenslijper HENDI biedt een ergonomische handgreep en antislip voet voor veilig en comfortabel gebruik. De messenslijper heeft 3 slijpopeningen. De 'COARSE' slijpopening brengt met een grove slijpsteen een snijvlak aan. Vervolgens gebruik je de 'FINE' slijpopening om dit snijoppervlak optimaal scherp te slijpen. Met de 'CERAMIC' snijopening slijp je ook keramische messen.
Let op, deze messenslijper is niet geschikt voor gekartelde messen.
Bestel de HENDI Messenslijper | Handmatig | Zwart | 200x46x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, deze messenslijper is niet geschikt voor gekartelde messen.
Specificaties
| Uitvoering | Handmatig |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 0,17 kg |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Bestel de HENDI Messenslijper | Handmatig | Zwart | 200x46x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 820612 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


