Hendi Messenslijper | Handmatig | Wit | 140x15x65(h)mm
€20,89
€17,76
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Messenslijper | Handmatig | Wit | 140x15x65(h)mm
OP VOORRAAD
€20,89
U bespaart €3,13 (15%)
€17,76 excl. btw
€21,49 incl. btw
Of €7,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 820605 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze messenslijper HENDI is geschikt voor alle soorten messen, inclusief gekartelde messen. Met ingebouwde vingerbescherming, duurzame metalen slijpmessen en een ergonomisch handvat, garandeert de slijper zowel precisie als veiligheid. Bovendien is deze messenslijper vaatwasmachinebestendig.
Bestel de HENDI Messenslijper | Handmatig | Wit | 140x15x65(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Handmatig |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 65 mm |
Bestel de HENDI Messenslijper | Handmatig | Wit | 140x15x65(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 820605 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


