Hendi Messenfoedraal | Kunststof | 6 Compartimenten | 450x70x110(h)mm
€29,79
€25,32
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Messenfoedraal | Kunststof | 6 Compartimenten | 450x70x110(h)mm
OP VOORRAAD
€29,79
U bespaart €4,47 (15%)
€25,32 excl. btw
€30,64 incl. btw
Of €10,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856383 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit messenfoedraal HENDI is een stevige en praktische oplossing voor het opbergen en vervoeren messen. Het biedt ruimte aan 6 messen tot een lengte 400 mm en is ideaal voor professionele koks die hun messen georganiseerd willen meenemen. Dankzij de kunststof versteviging is het foedraal extra duurzaam, en de elastische banden zorgen ervoor dat de messen goed op hun plek blijven tijdens transport.
– Geschikt voor 6 messen (max. lengte 400 mm)– Verstevigd met kunststof voor extra stevigheid– Elastische banden houden de messen op hun plaats– Meet opengeklapt 45 40 cm– Messen niet bijgesloten– Functioneel ontwerp met robuuste afwerking
Bestel de HENDI Messenfoedraal | Kunststof | 6 Compartimenten | 450x70x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
– Geschikt voor 6 messen (max. lengte 400 mm)– Verstevigd met kunststof voor extra stevigheid– Elastische banden houden de messen op hun plaats– Meet opengeklapt 45 40 cm– Messen niet bijgesloten– Functioneel ontwerp met robuuste afwerking
Specificaties
| Type | Messenfoedraal |
|---|---|
| Capaciteit | 6 messen (max. lengte 400 mm) |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 0,55 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de HENDI Messenfoedraal | Kunststof | 6 Compartimenten | 450x70x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856383 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


