Hendi Kelnersmes | Barup | Rvs/kunststof | 130x37x14(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kelnersmes | Barup | Rvs/kunststof | 130x37x14(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 597323 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het kelnersmes uit de BarUp-serie HENDI is gemaakt hoogwaardig RVS met een greep ABS en beschikt over 3 functies. Het heeft een gepatenteerde hefboom, een spiraal voor lange kurken en een foliesnijder, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor professioneel gebruik in de horeca.
Bestel de HENDI Kelnersmes | BarUp | RVS/Kunststof | 130x37x14(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 14 mm |
Bestel de HENDI Kelnersmes | BarUp | RVS/Kunststof | 130x37x14(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 597323 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


