Hendi Ijsuitschepbak | Kitchenline | Rvs | 5L | 360x165x120(h)mm
€18,89
€16,06
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsuitschepbak | Kitchenline | Rvs | 5L | 360x165x120(h)mm
OP VOORRAAD
€18,89
U bespaart €2,83 (15%)
€16,06 excl. btw
€19,43 incl. btw
Of €6,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 807019 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI ijsuitschepbak uit de KitchenLine is vervaardigd hoogwaardig RVS en heeft een solide ontwerp met afgeronde hoeken voor eenvoudige reiniging. Geschikt voor gebruik in koelkasten en vriezers, ideaal voor het hygiënisch bewaren en presenteren ijs.
Bestel de HENDI IJsuitschepbak | KitchenLine | RVS | 5L | 360x165x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 5 liter |
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Bestel de HENDI IJsuitschepbak | KitchenLine | RVS | 5L | 360x165x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 807019 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


