Hendi Ijsemmer | Barup | Gegalvaniseerd Staal | 400x330x220(h)mm
€28,49
€24,22
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsemmer | Barup | Gegalvaniseerd Staal | 400x330x220(h)mm
OP VOORRAAD
€28,49
U bespaart €4,27 (15%)
€24,22 excl. btw
€29,30 incl. btw
Of €9,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425992 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsemmer uit de BarUp-serie HENDI is ideaal voor het koel houden en presenteren ijs en drankjes op een stijlvolle manier. Hij is gemaakt gegalvaniseerd plaatstaal, wat zorgt voor een rustieke uitstraling.
Let op, gegalvaniseerd staal is niet geschikt voor direct voedselcontact; gebruik vetvrij papier het serveren eten.
Bestel de HENDI IJsemmer | BarUp | Gegalvaniseerd Staal | 400x330x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, gegalvaniseerd staal is niet geschikt voor direct voedselcontact; gebruik vetvrij papier het serveren eten.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Gewicht | 0,76 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 220 mm |
Bestel de HENDI IJsemmer | BarUp | Gegalvaniseerd Staal | 400x330x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425992 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


