Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 2L | Rvs | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø153x165(h)mm
€31,79
€27,02
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 2L | Rvs | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø153x165(h)mm
OP VOORRAAD
€31,79
U bespaart €4,77 (15%)
€27,02 excl. btw
€32,70 incl. btw
Of €10,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 594766 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsemmer HENDI is vervaardigd uit dubbelwandig, hoogwaardig RVS en ontworpen om ijs langer koud te houden. Dankzij de dubbele wand wordt temperatuurverlies beperkt en condensvorming verminderd, wat zorgt voor optimaal gebruiksgemak.
De ijsemmer heeft een inhoud 2 liter en is uitgerust met een praktisch handvat voor eenvoudig verplaatsen. Het meegeleverde deksel helpt het ijs schoon en goed gekoeld te houden. Een functionele en duurzame keuze voor professioneel gebruik in onder andere bars, restaurants en evenementen.
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 2L | RVS | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø153x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ijsemmer heeft een inhoud 2 liter en is uitgerust met een praktisch handvat voor eenvoudig verplaatsen. Het meegeleverde deksel helpt het ijs schoon en goed gekoeld te houden. Een functionele en duurzame keuze voor professioneel gebruik in onder andere bars, restaurants en evenementen.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Bruto inhoud | 2 liter |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 0,85 kg |
| Diameter | 153 mm |
| Hoogte | 165 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 2L | RVS | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø153x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 594766 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


