Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 5L | Rvs | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø200x230(h)mm
€76,50
€65,03
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 5L | Rvs | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø200x230(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€76,50
U bespaart €11,48 (15%)
€65,03 excl. btw
€78,68 incl. btw
Of €26,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 594704 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesemmer uit de BarUp-serie HENDI is gemaakt dubbelwandig, hoogwaardig RVS, voor optimale isolatie. De emmer heeft een inhoud 5 liter en is uitgevoerd met handige handgrepen met flexibele ringen en wordt standaard geleverd inclusief deksel, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 5L | RVS | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø200x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Bruto inhoud | 5 liter |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 1,93 kg |
| Breedte | Ø 200 mm |
| Hoogte | 230 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 5L | RVS | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø200x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 594704 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


