Hendi Heveldispenser | 1/3 GN (middenuitloop) | Porties 35ml | Diepte 200mm
€245,00
€208,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Heveldispenser | 1/3 GN (middenuitloop) | Porties 35ml | Diepte 200mm | GN 1/6
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€245,00
U bespaart €36,75 (15%)
€208,25 excl. btw
€251,98 incl. btw
Of €83,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 558157 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI heveldispenser voor GN-containers past perfect op standaardcontainers het type gastronorm. De dispenser is bedoeld voor het doseren koude, dikke sauzen en heeft een behuizing, dispenserveer en pompsysteem hoogwaardig RVS, met het onderste element robuust kunststof.
Voor optimaal gebruiksgemak zijn het deksel en de dispenserpomp verwijderbaar, het pompsysteem is bestendig voor temperaturen 3°C tot 105°C en de dispenser is beschikbaar in diverse GN-maten, voor optimale flexibiliteit!
Let op, de productafbeeldingen met GN-containers dienen ter illustratie, deze zijn apart verkrijgbaar. Enkele illustrerende afbeeldingen zijn een uitvoering met kleinere GN-maat (1/6 GN); dit betreft de uitvoering voor 1/3 GN.
Bestel de HENDI Heveldispenser | 1/3 GN (Middenuitloop) | Porties 35ml | Diepte 200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor optimaal gebruiksgemak zijn het deksel en de dispenserpomp verwijderbaar, het pompsysteem is bestendig voor temperaturen 3°C tot 105°C en de dispenser is beschikbaar in diverse GN-maten, voor optimale flexibiliteit!
Let op, de productafbeeldingen met GN-containers dienen ter illustratie, deze zijn apart verkrijgbaar. Enkele illustrerende afbeeldingen zijn een uitvoering met kleinere GN-maat (1/6 GN); dit betreft de uitvoering voor 1/3 GN.
Specificaties
| Uitvoering | Middenuitloop |
|---|---|
| Pompsysteem | Hevel |
| Portiegrootte | 35 ml |
| Containermaat | 1/3 GN |
| Containerdiepte | 200 mm |
| Temperatuurbestendig | +3°C / +105°C |
| Magnetronbestendig | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304, kunststof (PP) |
| Gewicht | 1,52 kg |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 380 mm |
Bestel de HENDI Heveldispenser | 1/3 GN (Middenuitloop) | Porties 35ml | Diepte 200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 558157 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


