Hendi Gn-bak | Profiline | Rvs | 2/1 GN | Hoogte 40mm | 650x530x40(h)mm
€57,50
€48,88
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Gn-bak | Profiline | Rvs | 2/1 GN | Hoogte 40mm | 650x530x40(h)mm | GN 2/1
OP VOORRAAD
€57,50
U bespaart €8,63 (15%)
€48,88 excl. btw
€59,14 incl. btw
Of €19,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 801147 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoge kwaliteit RVS GN-bak uit de ProfiLine HENDI heeft een formaat 2/1 GN met een hoogte 40 mm. Daarnaast is de GN-bak ook in andere hoogten beschikbaar, minimaal 20 tot maximaal 200 mm.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is gemaakt extra hoogwaardig RVS (18/10) voor optimale kwaliteit en langere levensduur.
Bestel de HENDI GN-Bak | ProfiLine | RVS | 2/1 GN | Hoogte 40mm | 650x530x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is gemaakt extra hoogwaardig RVS (18/10) voor optimale kwaliteit en langere levensduur.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| GN-maat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Hoogte | 40 mm |
| Bruto inhoud | 11 liter |
| Handgrepen | Nee |
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbestendig | -40°C / 300°C |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
Bestel de HENDI GN-Bak | ProfiLine | RVS | 2/1 GN | Hoogte 40mm | 650x530x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 801147 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
