Hendi Gn-bak | Budgetline | Rvs | 2/3 GN | Hoogte 150mm | 354x325x150(h)mm
€25,29
€21,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Gn-bak | Budgetline | Rvs | 2/3 GN | Hoogte 150mm | 354x325x150(h)mm | GN 2/3
OP VOORRAAD
€25,29
U bespaart €3,79 (15%)
€21,50 excl. btw
€26,01 incl. btw
Of €8,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 800249 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS GN-bak uit de BudgetLine HENDI heeft een formaat 2/3 GN met een hoogte 150 mm. Daarnaast is de GN-bak ook in andere hoogten beschikbaar, vanaf 40 mm.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is extra licht door het dunne RVS.
Bestel de HENDI GN-Bak | BudgetLine | RVS | 2/3 GN | Hoogte 150mm | 354x325x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is extra licht door het dunne RVS.
Specificaties
| Serie | HENDI BudgetLine |
|---|---|
| GN-maat | 2/3 GN (354 x 325 mm) |
| Hoogte | 150 mm |
| Bruto inhoud | 13 liter |
| Handgrepen | Nee |
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbestendig | -40°C / 300°C |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
Bestel de HENDI GN-Bak | BudgetLine | RVS | 2/3 GN | Hoogte 150mm | 354x325x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 800249 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


