Hendi Glazenophangrek | Barup | 3 Rijen | Wandmodel | 350x293x50(h)mm
€34,39
€29,23
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Glazenophangrek | Barup | 3 Rijen | Wandmodel | 350x293x50(h)mm
OP VOORRAAD
€34,39
U bespaart €5,16 (15%)
€29,23 excl. btw
€35,37 incl. btw
Of €11,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596500 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit praktische glazenophangrek uit de BarUp-serie HENDI biedt een handige en elegante manier voor het opbergen glazen met voet, zoals wijn-, cognac en champagneglazen.
Het rek is gemaakt hoogwaardig RVS met glanzende afwerking, voor een strakke en tijdloze uitstraling, en heeft 3 aparte rijen waar glazen eenvoudig in kunnen worden gehangen. Het ophangrek is geschikt voor wandmontage en wordt geleverd met de voor montage benodigde schroeven en muurpluggen!
Bestel de HENDI Glazenophangrek | BarUp | 3 Rijen | Wandmodel | 350x293x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het rek is gemaakt hoogwaardig RVS met glanzende afwerking, voor een strakke en tijdloze uitstraling, en heeft 3 aparte rijen waar glazen eenvoudig in kunnen worden gehangen. Het ophangrek is geschikt voor wandmontage en wordt geleverd met de voor montage benodigde schroeven en muurpluggen!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | Wandmodel |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Bijgesloten | Montagemateriaal |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 293 mm |
| Hoogte | 50 mm |
Bestel de HENDI Glazenophangrek | BarUp | 3 Rijen | Wandmodel | 350x293x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


