Hendi Garneerunit | Barup | Rvs | 5x 0.8l | 375x140x90(h)mm
€34,39
€29,23
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Garneerunit | Barup | Rvs | 5x 0.8l | 375x140x90(h)mm
OP VOORRAAD
€34,39
U bespaart €5,16 (15%)
€29,23 excl. btw
€35,37 incl. btw
Of €11,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 552100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe garneerunit uit de BarUp-serie HENDI is perfect om ingrediënten of toppings voor het serveren bijvoorbeeld drankjes of cocktails altijd de hand te hebben.
De unit is uitgevoerd in hoogwaardig RVS behuizing met semitransparant deksel en uitneembare bakjes. De bakjes hebben ieder een inhoud ca. 0,8 liter en zijn vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen.
Het deksel zorgt dat de ingrediënten eenvoudig kunnen worden beschermd tegen bijvoorbeeld insecten en stof of andere bevuiling!
Bestel de HENDI Garneerunit | BarUp | RVS | 5x 0.8L | 375x140x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De unit is uitgevoerd in hoogwaardig RVS behuizing met semitransparant deksel en uitneembare bakjes. De bakjes hebben ieder een inhoud ca. 0,8 liter en zijn vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen.
Het deksel zorgt dat de ingrediënten eenvoudig kunnen worden beschermd tegen bijvoorbeeld insecten en stof of andere bevuiling!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Bruto inhoud | 5x 0,8 liter |
| Materiaal | Kunststof (HDPE) / RVS |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 90 mm |
Bestel de HENDI Garneerunit | BarUp | RVS | 5x 0.8L | 375x140x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 552100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


