Hendi Deksel Ijsuitschepbak | Polycarbonaat | 360x165mm
€8,39
€7,13
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Deksel Ijsuitschepbak | Polycarbonaat | 360x165mm
OP VOORRAAD
€8,39
U bespaart €1,26 (15%)
€7,13 excl. btw
€8,63 incl. btw
Of €2,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 807088 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze deksel is speciaal ontworpen voor gebruik met de polycarbonaat ijsuitschepbakken HENDI. Het stevige materiaal biedt een betrouwbare afsluiting, waardoor de inhoud hygiënisch en vers blijft tijdens opslag en gebruik.
Bestel de HENDI Deksel IJsuitschepbak | Polycarbonaat | 360x165mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Polycarbonaat |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Transparant |
| Gewicht | 0,20 kg |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 165 mm |
Bestel de HENDI Deksel IJsuitschepbak | Polycarbonaat | 360x165mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 807088 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Diamond
