Hendi Deegkrat | 1/1 GN | Stapelbaar | 530x325x90(h)mm
€21,99
€18,69
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Deegkrat | 1/1 GN | Stapelbaar | 530x325x90(h)mm | GN 1/1
OP VOORRAAD
€21,99
U bespaart €3,30 (15%)
€18,69 excl. btw
€22,62 incl. btw
Of €7,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 880975 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het deegkrat HENDI is ideaal voor het veilig bewaren en transporteren rauwe deegballen. Dankzij het brede temperatuurbereik kan het deeg rijzen op een warme plek of gekoeld worden bewaard in de vriezer. De bodem is perfect egaal en eenvoudig schoon te maken, met afgeronde hoeken die afdrukken in het deeg voorkomen. Stapelbaar voor efficiënt transport, gemaakt duurzaam polyethyleen (HDPE), BPA-vrij. Temperatuurbestendig −40°C tot 90°C.
Bestel de HENDI Deegkrat | 1/1 GN | Stapelbaar | 530x325x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Gastronorm (1/1 GN) |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen (voedselveilig) |
| Gewicht | 0,96 kg |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 90 mm |
Bestel de HENDI Deegkrat | 1/1 GN | Stapelbaar | 530x325x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 880975 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


