Hendi Deegkrabber/-steker | Rvs/kunststof | 130x95x13(h)mm
€7,89
€6,71
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Deegkrabber/-steker | Rvs/kunststof | 130x95x13(h)mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,18 (15%)
€6,71 excl. btw
€8,11 incl. btw
Of €2,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855645 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI heavy-duty deegkrabber, ontworpen door de beroemde Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser, is het ideale gereedschap om pizzadeeg eenvoudig in porties te verdelen en overtollig deeg af te schrapen. Het ergonomische ontwerp maakt het gebruik comfortabel en efficiënt, terwijl de brede grip extra controle biedt.
Het mes is gemaakt hoogwaardig RVS en het handvat polypropyleen, voorzien een handig hangoog voor eenvoudige opslag. Het flexibele blad en de stevige constructie maken het geschikt voor intensief gebruik. Daarnaast is de deegschraper volledig vaatwasmachinebestendig, wat het schoonmaken eenvoudig maakt.
Bestel de HENDI Deegkrabber/-Steker | RVS/Kunststof | 130x95x13(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het mes is gemaakt hoogwaardig RVS en het handvat polypropyleen, voorzien een handig hangoog voor eenvoudige opslag. Het flexibele blad en de stevige constructie maken het geschikt voor intensief gebruik. Daarnaast is de deegschraper volledig vaatwasmachinebestendig, wat het schoonmaken eenvoudig maakt.
Specificaties
| Materiaal | RVS, kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Gewicht | 0,06 kg |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 13 mm |
Bestel de HENDI Deegkrabber/-Steker | RVS/Kunststof | 130x95x13(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855645 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

