Hendi Champagnestopper | Barup | Rvs/siliconen | 41x38x60(h)mm
€7,89
€6,71
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Champagnestopper | Barup | Rvs/siliconen | 41x38x60(h)mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,18 (15%)
€6,71 excl. btw
€8,11 incl. btw
Of €2,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 595589 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De champagnestopper uit de BarUp-serie HENDI is een onmisbaar bartending-accessoire voor horeca-gelegenheden, ideaal voor het bewaren geopende flessen champagne of mousserende wijnen. Dankzij de hoogwaardige RVS constructie en de siliconen afdichting blijven de bubbels langer behouden en wordt morsen of lekken voorkomen. Deze stopper is praktisch in gebruik en perfect geschikt voor professioneel gebruik in bars, restaurants en cafés.
Bestel de HENDI Champagnestopper | BarUp | RVS/Siliconen | 41x38x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | RVS, siliconen |
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoogte | 60 mm |
Bestel de HENDI Champagnestopper | BarUp | RVS/Siliconen | 41x38x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 595589 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


