Hendi Buffetstandaard | Rvs/kunststof | 3x 1L | 190x240x410(h)mm
€64,75
€55,04
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Buffetstandaard | Rvs/kunststof | 3x 1L | 190x240x410(h)mm
OP VOORRAAD
€64,75
U bespaart €9,71 (15%)
€55,04 excl. btw
€66,60 incl. btw
Of €22,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 428245 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI buffetstandaard heeft 3 aparte containers waarmee bijvoorbeeld voorverpakte koffieroom-, suiker-, jam- of boterporties op een toegankelijke en esthetische manier gepresenteerd kunnen worden. Hierdoor is het een perfecte aanvulling op elk koffie- en ontbijtbuffet. Het frame is gemaakt hoogwaardig RVS, terwijl de 3 verwijderbare containers 1 liter zijn vervaardigd uit duurzaam SAN-materiaal en vaatwasmachinebestendig zijn. Het buffetstandaard is eenvoudig te demonteren en te reinigen en combineert functionaliteit met een stijlvolle uitstraling, ideaal voor professioneel gebruik in de horeca.
Bestel de HENDI Buffetstandaard | RVS/Kunststof | 3x 1L | 190x240x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS 18/0, kunststof (styreen-acrylonitril) |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 410 mm |
Bestel de HENDI Buffetstandaard | RVS/Kunststof | 3x 1L | 190x240x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 428245 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


