Hendi Broodrooster | Rvs | 4 Sleuven | 1.5kw (230v) | 335x295x180(h)mm
€69,50
€59,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Broodrooster | Rvs | 4 Sleuven | 1.5kw (230v) | 335x295x180(h)mm | 1.5kW
OP VOORRAAD
€69,50
U bespaart €10,43 (15%)
€59,08 excl. btw
€71,48 incl. btw
Of €23,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 261187 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische HENDI toaster met 4 sleuven bereidt tot 4 goed geroosterde of licht gouden sneetjes toast dankzij de 7 warmteniveaus en 3 voorgeprogrammeerde functie voor roosteren, opwarmen en ontdooien. De broodrooster beschikt over 2 verwijderbare kruimelbakken en 2 onafhankelijk in te stellen verwarmingszones, voor optimaal gebruikscomfort.
De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS met een combinatie glanzende en gesatineerde afwerking. Bediening is bijzonder eenvoudig met per zone verlichte drukknoppen, voor direct inzicht in de status het apparaat, draaiknoppen en robuuste hendels voor het probleemloos plaatsen en verwijderen sneden brood.
Bestel de HENDI Broodrooster | RVS | 4 Sleuven | 1.5kW (230V) | 335x295x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS met een combinatie glanzende en gesatineerde afwerking. Bediening is bijzonder eenvoudig met per zone verlichte drukknoppen, voor direct inzicht in de status het apparaat, draaiknoppen en robuuste hendels voor het probleemloos plaatsen en verwijderen sneden brood.
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Sleuven | 4 |
| Kruimellade | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS/PE) |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,87 kg |
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 295 mm |
| Hoogte | 180 mm |
Bestel de HENDI Broodrooster | RVS | 4 Sleuven | 1.5kW (230V) | 335x295x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 261187 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


