Hendi Broodmes | Rvs | Zwart (universeel) | Haccp | Lengte 380mm
€9,09
€7,73
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Broodmes | Rvs | Zwart (universeel) | Haccp | Lengte 380mm
OP VOORRAAD
€9,09
U bespaart €1,36 (15%)
€7,73 excl. btw
€9,35 incl. btw
Of €3,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 843000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Broodmes HENDI met vlijmscherpe lemmet met golfkartel hoogwaardig RVS, ideaal voor gebruik in de professionele keuken. Het heft is gemaakt polypropyleen volgens HACCP richtlijnen.
Bestel de HENDI Broodmes | RVS | Zwart (Universeel) | HACCP | Lengte 380mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Broodmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 250 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 135 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| HACCP | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 380 mm |
Bestel de HENDI Broodmes | RVS | Zwart (Universeel) | HACCP | Lengte 380mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 843000 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

