Hendi Barmat | Barup | Kunststof | Zwart | 610x85x15(h)mm
€10,39
€8,83
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Barmat | Barup | Kunststof | Zwart | 610x85x15(h)mm
OP VOORRAAD
€10,39
U bespaart €1,56 (15%)
€8,83 excl. btw
€10,69 incl. btw
Of €3,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 597965 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De barmat uit de BarUp-serie HENDI is een onmisbaar accessoire voor elke bar. De zwarte rubberen mat is ideaal voor het drogen gewassen glazen, shot- of cocktailglazen en andere baraccessoires en garandeert een hoog niveau hygiëne. De mat is robuust, duurzaam en perfect geschikt voor gebruik in bars en pubs.
Bestel de HENDI Barmat | BarUp | Kunststof | Zwart | 610x85x15(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (rubber) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 15 mm |
Bestel de HENDI Barmat | BarUp | Kunststof | Zwart | 610x85x15(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 597965 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


