Hendi Babavorm | Aluminium | Opgerolde Rand | ø70x68(h)mm
€7,59
€6,45
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Babavorm | Aluminium | Opgerolde Rand | ø70x68(h)mm
OP VOORRAAD
€7,59
U bespaart €1,14 (15%)
€6,45 excl. btw
€7,81 incl. btw
Of €2,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 689608 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI aluminium babavorm met opgerolde rand is een duurzaam en praktisch bakaccessoire. Het hoogwaardige aluminium zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, terwijl de opgerolde rand extra stevigheid en een comfortabele grip biedt. Dankzij het klassieke ontwerp is deze vorm ideaal voor het bakken babas en andere lekkernijen. Lichtgewicht en eenvoudig in gebruik, perfect voor elke professionele keuken.
Bestel de HENDI Babavorm | Aluminium | Opgerolde Rand | Ø70x68(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht | 0,03 kg |
| Diameter | 70 mm |
| Hoogte | 68 mm |
Bestel de HENDI Babavorm | Aluminium | Opgerolde Rand | Ø70x68(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 689608 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
